Dane

Tytuły kontrolowane

Regulamin kontroli

Nasi partnerzy

2017-04-21

"Kocham Ogród" – nowy tytuł w ZKDP od „Burda Media Polska” Sp. z o.o.

kocham ogród okladkaMiesięcznik "Kocham Ogród" to dawka wiedzy ogrodniczej przekazywana w przejrzystej, nowoczesnej i lekkiej formie nastawionej na inspirowanie czytelników, rozbudzanie w nich pasji i pielęgnowanie jej. Najważniejsze cele marki znajdują odbicie w haśle „Inspiracje i porady”. Jest ono punktem wyjścia do doboru treści oraz ich prezentacji w każdym numerze.
Magazyn "Kocham Ogród" jest zawsze na czasie, a nawet stara się wyprzedzać o krok potrzeby czytelników, prezentując inspiracje ogrodnicze zgodne z najnowszymi trendami. To także wiarygodne źródło porad ogrodniczych podanych w pigułce. Edukacyjno-poradnikowe treści prezentowane są w czytelny sposób. Duży nacisk jest kładziony na praktyczne wskazówki i rozwiązania.
Misją czasopisma jest promowanie ogrodnictwa jako hobby, inspirowanie czytelników do podejmowania aktywności w tym temacie i udzielanie rzetelnych porad ułatwiających samodzielne aranżowanie zielonej przestrzeni. W działaniach wizerunkowych "Kocham Ogród" budowany jest obraz marki niezawodnej, dającej swym czytelnikom poczucie przynależności do grona osób, które łączy wspólna pasja.